Google Nest Mini 2 jako bluetooth repro

Ahoj vespolek,je možné použít Google Nest Mini 2 jako bluetooth repro? Tzn. ignorovat všechny jeho chytré funkce a přes BT ho připojit a používat jako hloupý reprák? Případně i s mikrofonem, ale to není nutné.Díky.

Odpovědi na otázku

Ano, jde to, na internetu jsou návody.Ale jako vlastník Mini 2 si spíš říkám, proč bych to proboha dělal?

Klasika. Kdykoliv něco hledám, jako první mi Google nabídne irelevantní "odpovědi" ať si to najdu na Googlu.
Ale vážně, jak na to?
Pro ty co potřebují znát důvod, aby normálně poradili: Jde mi o to, použít Google Nest mini i jako BT reproduktor.
Nebo je jiný "chytrý"(přirozený) způsob jak donutit Google Nest přehrát jiný zdroj, než Google Music nebo Spotify? Konkrétně aplikaci CZ Rádio Pro a v ní internetová rádia jako třeba Rádio Humor, Povídka apod.?

Aha, tak odpovím si sám. Třeba se to někomu může hodit.
Teď jsem přišel na to, že to jde přes ikonu sdílení/zrcadlení nebo jak se to nazývá. Nebo se tomu říká MiraCast?
V té aplikaci CZ Rádio Pro to je vpravo nahoře a tam mi to nabídlo Google Nest mini (pod názvem místnosti ve které mám GN mini zapsaný).
Podobně je to i v aplikaci YouTube, ale tam mi to nabídlo jen moji televizi LG.
Zajímavé je to u aplikace a služby Sledování TV. Tam mi stejná ikona nabídla jen GN mini, ale TV LG ne. Což teda nevadí když Sledování TV v ní mám. Ale když jsem dal v mobilu "zrcadlit" právě na GN mini, tak se zvuk začal v něm přehrávat, ale zmizel mi obraz v mobilu. Ukazovalo to jen logo přehrávané televizní stanice. Tak by to asi vypadalo, kdyby zrcadlení nabídlo i pro TV.
To ale znamená, že to ne vždy s GN mini funguje tak, jako s běžným BT reproduktorem.

Potřebuji malé repro se slušným zvukem a bez baterky. Vlastně jsem chtěl něco, co se připojí do USB místo jack 3,5 (výstup nefunguje), ale buď špatně hledám, nebo neexistuje.