» Poradna » Web a internet

Google: Neobvyklý provoz :)

V poslední době dostávám při hledání v Googlu takovouhle divnou hlášku - co mám dělat :******************************************************************Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Zkuste prosím požadavek opakovat později. Důvod:Adresa IP: 2a00:1028:83bc:e52a:cc59:3ec:cc27:cd4dČas: 2023-03-03T18:36:54ZAdresa URL: https://www.google.cz/search EILhCABBCxAxCDARDHARDRAzoLCC4QgwEQsQMQgAQ6CwguEIAEELEDENQCOgsILhCABBCxAxCDAToFCAAQsQM6CAguEIAEELEDOgsILhCABBDHARCvAToKCAAQgAQQsQMQCjoTCC4QgAQQsQMQxwEQ0QMQ1AIQCjoHCAAQgAQQCjoNCC4QgAQQxwEQ0QMQCjoHCAAQgAQQEzoICAAQFhAeEBM6CAgAEBYQHhAKOgcIIRCgARAKOggIIRAWEB4QHToFCCEQoAFQAFjEF2DPGGgBcAB4AIABaogB8wiSAQQxMy4xmAEAoAEB&sclient=gws-wiz******************************************************************

Odpovědi na otázku

V práci, v laboratóriu úplne bežné.Študenti majú plný prístup k Internetu...Taktiež pri používaní VPN a pod.