» Poradna » Web a internet

Google Music výpadek?

Ahoj, má prosím někdo ze zdejších uživatelů Google Music nějaké problémy s přehráváním?Jsem předplatitelem a ještě včera bylo vše ok, ale dnes je můj playlist smazán a nemohu vyhledat jedinného interpreta. Jako kdyby byla celá db googlu prázdná.Nesetkal se s tím někdo?

Odpovědi na otázku

já mám všechno OK

Taky pozoruju výpadky, ale spíš to vypadá na problémy s celým obchodem, nejen s hudbou. Mám problémy i při stahování aplikací do telefonu.

Zda se, ze google jaksi upadl

ale uz bezi, minimalne g. search

Já na google apps účtu nepozoruji nic.