» Poradna » Počítačové sítě

Google+ kontakty v Androidu

Zdravím,
už nějakou dobu mám Google Plus, ale až dneska jsem zjistil že kontakty které tam mám mám i v telefonu. Například mám položku Jakub Čížek v telefonu protože ho mám v kruzích. Dá se někde nastavit aby mě Google Plus neukládal kontakty do telefonu?

Děkuji za reakce

Odpovědi na otázku

Jak se ti to povedlo?Google+ mam a androida taky a v telefonim seznamu mam jenom kontakty s telefonimi čisly.Ber to jako první čast napovědy.

Tak teď tomu opravdu nerozumím.
Přidal jsem si znova pár lidí do kruhů a nechal telefon synchronizovat kontakty a světe div se nemám tam nic z Google Plus.... Přitom je to tak dva týdny co jsem s tím měl problém. Hmm, tak OK

Díky moc

Ahoj...resim to stejne...

Vis, jak ses jich zbavil ?

Prisel na to prave taky diky Jakubovi Cizkovi :)) Proste ho v telefonu nechci :))

Hale vůbec nevím, jen jsem aktualizoval CyanogenMod... Ale MyPhoneExplorer je pořád vidí, nechápu to

Nemas zaskrtle v Nastaveni zobrazeni v kontaktlistu polozku Pouze s telefonem ?

Nic takového tady nemám...

SEZNAM 01.12.2019 8:27 LALOKONOCE LARVY - UŽÍRAJÍ KOŘENY,KVĚTIN Zničí ho HLÍSTICE .JAKUB ČÍŽEK SEZNAM01.12. 8:30 HLÍSTICE NAPADAJÍ MOZEK ČLOVĚKA .PROÍSM O RADU, JAK ZNIČIT LALOKONOSCE V PŮDĚ ROSTLIN.DĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVĚĎ.jitka rybáčková