» Poradna » Programy

Google keep

Dobrý den, mám dotaz ohledně aplikace google keep. Používáme ji v rámci firemního účtu ke sdílení a plnění úkolů a poznámek k poradám a setkáním s ostatními spolupracovníky. Chtěla bych se zeptat zda je možné nějak zobrazit kdo ze spolupracovníků danou poznámku zapsal? Děkuji

Odpovědi na otázku

pokud všichni používáte stejný účet, tak určitě ne. Nebo máte každý svůj firemní Google účet a poznámky si sdílíte?

Každý má svůj firemní e-mail a může vkládat poznámky, ale zobrazují se všem stejně a já bych potřebovala zjistit, kdo kterou napsal, bohužel jsem to nikde nedohledala jestli je to možné.

Ne. Keep nema moznost zjistovat kdo co zapsal, nebo smazal