» Poradna » Mobily

Google Keep - nefunkcni pripominky

Ahoj, nemuzu donutit telefon, aby mi zobrazil pripomenuti tak, jak je nastaveno v aplikaci. V idealnim pripade by se melo pripomenuti propsat do kalendare... Je treba nejake zvlastni nastaveni nebo tak neco?

Odpovědi na otázku

Zkontroluj opravneni. Musis to aplikaci povolit, jinak nezobrazi/nezapise nic.

Diky, kouknul jsem na nastaveni telefonu a zapnul vsechno co se dalo. Kontakty, mikrofon, poloha i uloziste. Bohuzel bez uspechu... Nevis, kde jinde se muze jeste neco nastavovat?

Tak jsem na konec zjistil, že celý problém byl v nastavení úspory baterie. Je nutné udělit aplikaci výjimku a vše funguje jak má...