» Poradna » Web a internet

Google Kalendář - nastavení oznámení událostí sdíleného kalendáře

Zdravím,mám menší nepříjemnost s Google Kalendářem. Já a pár dalších lidí používám jeden sdílený kalendář, do kterého se připisujeme na různé události. Opravdu velmi by mi pomohlo, kdyby šel kalendář nastavit tak, aby mi odeslal mail pokaždé, když se v tomto kalendáři objeví nová událost (= někdo ji tam přidá). Pokusil jsem se něco udělat v nastavení, ovšem tam lze nastavit pouze odesílání mailů jako upornění na události kde již zapsán jsem. To já ovšem nepotřebuji. V nápovědě jsem se toho taky moc nedočetl.Věděl by něko, jak mi poradit?Díky, Ondřej

Odpovědi na otázku

Mně to bohužel nefunguje