» Poradna » Web a internet

Google Inbox

Ahoj,už víc jak týden marně čekám na pozvánku od Googlu na používání služby Inbox. Nemáte náhodou někdo nějakou volnou k dispozici? Byl bych moc vděčný.

Odpovědi na otázku

teprve zavadeji, takze davaji pozvanky postupne, casem by mela prijt

Já už Inbox mám, ale nějak jsem si nevšiml, že bych někde dostal nějakou možnost posílat pozvánky....

Pozvánky, pokud je máte, se objeví se vpravo dole po najetí myší na (+)

Hmmm, tak nic. Objeví se mi tam navrhované kontakty (dost zmatené) a Připomínky. Pozvánky ne.

Tak jsem paradoxně zrovna včera nakonec přímo od googlu invite dostal... nicméně teda moje první dojmy jsou děs a hrůza. Přijde mi to hrozně nepřehledné, zaprvé řazení do kategorií mám na Gmailu už teď a tady naopak to ani zdaleka nefungovalo tak dobře. Na Gmailu mi to funguje tak na 90% že to rozhazuje správně do těch záložek Primary, Social atd. a tady mi to normální maily dalo do reklam apod.

Pozvánka přišla asi 4 dny od požádání. Na PC jsem se dozvěděl, že zatím pouze na Chrome. Tím pro mě testování skončílo, proti chromému mám averzi.

Mám tu pět pozvánek, dejte mail kdo máte zájem.

Jsem zvedavy, jestli se nekdo na to chyti... Ale dobrej pokus.

??

Tak nic, udám je jinde na foru