» Poradna » Web a internet

Google hangoust v IE 11

Pred nedavnom som si vsimol ze mi v IE 11 prestal v jeho prostredi fungovat "Google hangoust"Jednoducho mi stale vypisuje ze nie som prihlaseny a po zadani hesla kliknutim na SingIn vypise v otvorenom okne ze som prihlaseny mam znova nacitat stranku ale aj tak nadalej je Hangoust blokovany (neaktivny). Ked zapnem rezim kompatibility tak je Hanghoust aktivny ale zase negunguje GoogelPlus - vsetky jeho tlacitka v hornej casti nereaguju na kliknutie. Robi to jak po prihlaseni do Google mail tak do GooglePlus.Pri pouziti Chrome alebo Nightly hanghoust funguje vporiadku.Vie niekto poradit cim to moze byt?Skusal som spustit IE 11 bez doplnkov ale problem pretrvava aj tak.Nevsimol som si kedy to zacalo robit (dlhsie som nepouzival) takze neviem ktorou aktualizáciou to moze byt.OS Windows 7 Prof. 64

Odpovědi na otázku

Stáhni si Hangouts jako samostatnou aplikaci http://www.google.cz/hangouts/ ,ta normálně běží nezávisle na prohlížeči. Při instalaci jí musíš stáhnout a nainstalovat včetně Google Chromu, samostatně tě jí to nenechá nainstalovat, ale GCh pak není podmínkou vůbec používat, jenom tě ho to donutí nainstalovat, ostatně jako všechen Google Balast. Až Hangouts spustíš, tak si přišpendli jeho ikonu na hlavní panel, odsud ho pak můžeš spouštět bez závislosti na prohlížeči.