Google Glass

Ahoj,napadly mě dvě věci který nechápu jak jsou ošetřený, případně jestli vůbec... Týká se to použitelnosti Google Glass. Takže první věc je, je nějak ošetřená interakce s brýlema ve hlučném prostředí? Tzn. co když budu někde kde je kravál a budu chtít něco udělat, pak mi je nějaká "OK Google" na nic... nebo je to řešené nějak jinak?A druhá věc, uvědomuje si Google, že čím víc budou brýle rozšířené, tím víc budou nepoužitelné? Příklad, jsem někde v metru, chci něco udělat, "OK Google, zavolej Jirku". Vedle mě stojí několik dalších lidí, z nichž 3 maji brýle a všichni voláme tomu svému "Jirkovi".... čili čím víc bude lídí ty brýle mít, tím se budou stávat víc k ničemu. Nebo mi něco uniká? Jasně, můžou tam udělat nějakou toleranci rozpoznávání hlasu, ale pokud to bude právě někde v rušnějším prostředí, nebude to moct být moc přesné, jinak by mě to nerozeznalo nikdy...

Odpovědi na otázku

a preco sa nepytas na na to priamo Googlu?

Brýle můžeš ovládat i prstem - bok brýlí slouží jako touchpad.