» Poradna » Web a internet

Google drive

Ahoj na google drive mam videa soubory s příponou mts. ale nejdou mi tam přehrát. Jakmile ho ale stáhnu do notebooku přehrát jde. Jak prosím nastavím abych ho mohl přehrát přímo v google drive ? Děkuji S.

Odpovědi na otázku

Google Drive ti online zobrazí / přehraje jen formáty, které umí. Takže s tím neuděláš vůbec nic. Stejně jako bys od nich mohl chtít schopnost pracovat se soubory Autocadu apod.Pokud to chceš mít online přehratelné, dej to tam v jiném formátu či to nahraj na Youtube.