» Poradna » Web a internet

Google Disk - nejsem oprávněn stahnout ikdyž jsem majitel

ZdravímMám konkrétní problém, že jsem si na svém stolním počítači vytvořil soubor, který jsem hodil na disk na svém gmailu a tento soubor mi na jiném počítači nejde stáhnout, jelikož mi to píše "Přístup k webu doc-08-0g-docs.googleusercontent.com byl odepřenK zobrazení této stránky nemáte oprávnění.HTTP ERROR 403"Divné je i to, že když jsem to v zápětí zkusil na počítači, kde jsem soubor vytvořil a vložil na mail, tak ani tam mi nelze z disku stáhnout. Nevíte někdo, co je za problém? Prý nemám oprávnění, ikdyž jsem vlastník i tvůrce souboru - jedná se pouze o údaje v openofficu - žádný složitý soubor.

Odpovědi na otázku

Já to teď vyřešil tak, že jsem si zkopíroval adresu toho souboru co chci stáhnout, otevřel jsem nové anonymní okno, zadal tam tu adresu a pak už to šlo.

Adresu - myslel jsem tím odkaz ke sdílení, abych to napsal přesně

Myslím, že je potřeba být před stažením toho souboru přihlášený do Google účtu, který dostal právo soubor zobrazit.

mal som tento problem aj ja... tento problem vznika ak je chrome prihlaseny pod inym uctom ako na otvorenej karte... bud prihlas chrome na ten isty ucet ako disk, alebo si generuj link na stiahnutie....