» Poradna » Programy

Google disk - formulář Google

Ahoj,jde v Google doc formuláři udělat to, že po vybrání možnosti ze seznamu, by ta již vybraná možnost zmizela a zůstaly tam zatím nevybrané možnosti? Např: Mám 10 lidí a potřebuji, aby si rozebrali datum schůzek. Tak aby si nemohli další v pořadí vybrat stejné datum. Aby prostě zůstaly jen neobsazené datumy. Díky

Odpovědi na otázku

Ahoj, určitě by nějakým doplňkem šlo udělat, ale já osobně bych hledal nějakou jinou alternativu. Například Google Tabulky a tam by jsi připsali své jméno.

Jsem na to přímo ve formuláři nepřišel a asi to ani nejde. Tabulku mám. V jednom sloupci datum, ve druhém čas od kdy do kdy, třetí je pro zadání jména. První dva sloupce jsou jsme zamkl, ale do toho třetího mi zadávají jméno. Ten zamčený není, takže může dojít k nechtěné editaci. Tomu jsem se chtěl formulářem vyhnout.