» Poradna » Web a internet

Google Chyba - Pomoc mam jen 10 dnu !

Dobrý den, potřebuji pomoct když sem se přihlásil na můj učet google naskočilo upozornění že sem nedosáhl minimálního věku na provoz Google účtu ale já nic neměnil posílal sem jim občanku a nereagovali a 30p jim neposlu protoze nemam kreditku v online podpore sem nic o tom nenasel a telefonni cislo do Googlu taky nemohu najít ( o ucet mi jde jen kvuli tomu ze tam mam youtube kanal s 1000 odberateli)

Odpovědi na otázku

Holt jsi měl asi účet špatně zabezpečený a někdo se ti tam dostal a datum narození změnil (možná ne jenom datum).To by mne zajímalo, kdo v dnešní době nemá kartu. (Za osoby do 18-ti let může poslat těch 0.30 USD rodič nebo zákonný zástupce.)

No pokud by se ti to nepovedlo zachránit můžeš natočit video že měníš kanál a ,,přesunout" si svoje diváky 😀