» Poradna » Web a internet

Google Chrome

Dobrý den mám poslední dva dny problém s prohlížečem Google Chrome na jakou koliv stránku se vydám tak jí musím minimálně 3x refreshnout protože chrome mi hlásí chybu Aj Chyba a kod Chyby ale začalo se to dít až po té co jsem nechal aktualizovat chrome Kod chyby je Kód chyby: SBOX_FATAL_MEMORY_EXCEEDED

Odpovědi na otázku

Nemáš náhodou v PC okrem vstavaného Defendera aj niečo od Esetu?https://forum.eset.com/topic/22924-eset-consumes... Skús vystúpiť z Incognito režimu.

Hezký den. Mám stejný problém jako Felix. A rada odejít z inkognito režimu mi nepomohla. Ani nevím jak bych to měla udělat. Prosím o radu... Děkuji