» Poradna » Programy

Google Chrome nepřekládá

Google Chrome po najetí na web stránku v angličtině nechce po kliknutí a ikonku v adresním řádku (vpravo na konci) překládat do češtiny. Vždy jen zešedne a nic se neděje. Nrtuším, co se stalo, asi týden nazpět to určitě fungovalo. V nastavení překladu mám angličtinu povolenu.

Odpovědi na otázku

Zkus:jinou verzivyresetovat nastavenísmazat profil

Odinstaloval jsem, opět nainstaloval a je to stejné. Když najedu na anglicky psanou stránku, zobrazí se mi správně vpravo v adresním řádku ta ikonka možnosti překladu, ale když na ni klikni, tak opět pouze zešedne :(

Musím to ještě upřesnit - mám ntb, ke kterému je připojen druhý monitor a na ntb nastaveno rozšíření pracovní plochy. Když ntb zapnu, obraz se zobrazuje na jeho obrazovce a zde je vše v pořádku. Když zavřu víko (mám nastaveno, že se nemá nic dít), obraz se přehodí na externí monitor a pracuju již zde. Když kliknu na ten překlad, tlačítko zašedne - zjistil jsem ale, že když otevřu víko ntb a obraz se přehodí na primární plochu (ntb), je zde již okénko s nabídkou překladu. Tak teď nevím, co mám blbě, protože na rozšířené ploše se po zavření aplikace Chrome sice přepne, ale ta nabídka se zobrazuje jakoby na druhé ploše - vidím ji, až po otevření víka ntb. Ntb jsem cca před tím týdnem přeinstaloval, ale předtím to každopádně řádně fungovalo i po zavření víka na té rozšířené pracovní ploše (externí monitor).Nevíte tedy, co se změnilo a co s tím?

dobry den na googlu mi prestal prekladac na strankach fungovat