» Poradna » Programy

Google Chrome nepřekládá stránky

AhojDnes mi z ničeho nic přestal fungovat integrovaný překladač v Google Chromehttps://i.imgur.com/lY0Zc1o.pngNevíte čím by to mohlo být ?Díky.

Odpovědi na otázku

Dokázal by mi prosím někdo pomoci ? Potřeboval bych přeložit několik zahraničních stránek a nechce se mi zbytečně kopírovat celé texty do překladačeDěkuji

klikni pravou myší a vyber když to nepůjde písni

Mohu se zeptat jak to myslíš ?"klikni pravou myší a vyber"

už nijak, neuvádíš jak jsi dospěl ke screenu, ale možná pravým tlačítkem myši - což by bylo jiné než se ukáže v mém počítači

Ano zmáčkl jsem pravé tlačítko na myši a pořídil obrázek

myslím obsah, když kliknu pravou myší na stránku kterou chci přeložit mám podobný sloupec popisek jak ty, jenže s možností Přeložit do češtiny. tak mě zajímalo, jak jsi k zobrazenému dospěl

Já tam mám právě napsáno místo Přeložit do češtiny toto: Přeložit do jazyka und ( a tlačítko je zašedlé. )

to vidím, asi proto se ti nikdo nehlásil odpovědět - já na odkaz s tvým screenem neklikl při reakci, až na podruhéradí tady někdy smazat chrome a dát nový, ale neznám nedělámmám psáno Google Chrome je aktuálníVerze 80.0.3987.116 (Oficiální sestavení) (64bitový)

Děkuji za všechny rady nakonec jsem to pro mě nevysvětlitelným způsobem zřejmě vyřešil Nejdříve jsem zkusil smazat složku Google ze složky Appdata Local ( Nepomohlo )Jakmile jsem se přihlásil do chromu a zapnul synchronizaci problém se dostavil znovu....Zkusil jsem tedy resetovat nastavení přímo v chrome.Konkrétně tlačítkem Obnovit nastavení na původní výchozí hodnoty.Po obnově najednou vše funguje....Jak jsem psal nechápu to... Když smažu složku z appdata tak to nepomůže pokud ale zmáčknu zázračné tlačítko v chromu tak to najednou funguje Každopádně děkuji.

no vidíš poradil si si sám, já dělal jen křoví

To určitě ne. I snaha pomoci se cení každopádně ještě jednou děkuji.( Pokud mohu poprosil bych o uzamknutí tématu )

Zdravím.Můžeš prosím naskenovat stránku, kde jsi prováděl "Obnovit nastavení na původní výchozí hodnoty"?Toto nikde nevidím.U prohlížeče i překladače mám aktuální verze.Díky za info, které prosím do emailu.Honza