» Poradna » Web a internet

Google Chrome nejde spustit

Zdravím nejde mi otevřít Google Chrome když na něho 2x kliknu pro otevření tak se nic nestane zkoušel jsem už odinstalovat a nainstalovat ale nepomohlo to zkoušel jsem aji Operu a Microsoft Edge nainstalovat a spustit ale děje se to samé jak s Google Chromem, 2 dny zpět jsem dával pc do továrního nastavení, když jsem tedy nainstaloval chrome tak bylo vše bez problémů až dneska, když jsem chtěl spustit chrome tak nefungoval. Děkuji za případné rady.

Odpovědi na otázku

Ani tohle mi nefunguje. :(

Tak máš nabořený sysém - reinstaluj - a příště si udělej zálohu OS.

Děkuji