» Poradna » Web a internet

Google Chrome: jiný vzhled formulářů

Ahoj,nedávno se mi stalo, že se začali "divně" vybarvovat formuláře (obtékat tlustou černou linkou, když v nich píšu) a checkboxy zatrhlé jsou modré. Je to novinka v Google Chrome? V práci na Chrome to mám normální, ale doma na Chrome "moderní/nové". Líbilo se mi staré. Nevíte co to ovlivňuje? Díky moc!Lukáš

Odpovědi na otázku

Už jsem na to přišel. Pomůže vypnout chrome://flags/#form-controls-refresh Kdyby na to taky někdo narazil nebo můžete smazat