» Poradna » Programy

Google Chrome hotkey Ctrl + Enter

Zdar,

nainstaloval jsem os Chrome prohlížeč v české verzi, ale nefunguje mi hotkey Ctrl + Enter kdy se má automaticky doplnit www ... a česká doména cz. Bláhově jsem si myslel, že když mám prohlížeč v češtině, že doplní doménu cz, ale on doplňuje automaticky com. Zkoušel jsem to vygooglit, ale nic jsem nenašel a možnostech prohlížeče taky nic není. Nevíte někdo co s tím ?

Dííky

Odpovědi na otázku

Mám podobnej problém a dost mi to vadí. Pokud nepřijdu na způsob jak to změnit tak pošlu celýho slavnýho Chroma do kytek

Tak tam k těm kytkám asi půjde, v nápovědě píšou: Ctrl+Enter-Přidá k zadanému textu www. a .com a otevře danou adresu URL.

Díky Lukess,
to vypadá zajímavě. Na druhou stranu je zase fakt, že při psaní adresy Chrome on-line vyhledává na internetu nejpodobnější odkazy a nabízí je v rozbalovacím menu, ze kterého si kliknutím můžu vybrat. Už jsem si na to docela zvyknul. Ale ten tvůj odkaz určitě zkusím.

Dííky