» Poradna » Programy

Google chrome a kolečko myši

Zdravím,poslední dny se mi v google chrome objevuje indikátor kolečka myši u kurzoru. Když je indikátor vidět, nejde kolečkem scrollovat. Objevuje se už v půlce šířky stránky a ne dost otravné když musím vždy myší najet doleva abych mohl kolečkem posouvat stránku.Tady je obrázek indikátoru: http://i.imgur.com/xI6jSgS.png

Odpovědi na otázku

Není spíš problém u myši či SW k ní? U Chrome i na více než jednom PC toto nepozoruji.

Nějak moc lidí teď má problém chrome/myš.

No a já to právě testoval na mnoha stránkách vč. "doporučených" pod XP, pod W8.1, dokonce jsem aktivizíroval Ubuntu (zde lze Chrome také "nahodit") a pohoda, všude OK.

tady jsi měl příspěvek, ač nešlo o myš/chrome Doba podpory XP u výrobců antivirů, ale když jsem klikl na odlaz tam, antivir mi pravil, že zablokoval stránku - tož nevím co to bylo

Tak vyřešeno, SW od myši to byl. Děkuji za rady :)

Zrovna takové znaky ale 3 jsem měl asi po 15 mm od myši, když mi Avast hlásil že něco zablokoval. Ale myš mi sama o sobě problém žádný nedělala, šlo s ní vše

stalo se mi to také po automatické aktualizaci Chromu (cca týden zpět) a bylo to nakonec v myši (respektive nastavení programu).

Zdravím, já tento problém mám cca 2 měsíce..a zkusil jsem uplně všechno na světě a problém pořád přetrvává,..krom teda přeinstalovaní windows do toho se mi moc nechce..včem může být problém? také mám win7...na druhem PC (XP) je nainstalovaný nejnovější verze chromu a tam to nedělá..opravdu nevím..v myši to není..

Konkrétně u myši A4tech 718-bk, spustit Oscar editor, v menu vypnout 4-way Wheel.