» Poradna » Web a internet

Google Chrome " vase sluzba je pozastavena"

Dobry den,k internetu se pripojim pres sitovy kabel. Funguji mi stranky seznam.cz, google. Ale u vsech ostatnich mi to napise "Vase sluzba je pozastavena". Povolene www stranky : mojebanka.cz, mbank.eu a podobne. Prosim o radu. Dekuji. Hezky den.

Odpovědi na otázku

Hned se zeptám křišťálové koule... Jak to asi můžeme vědět, když nenapíšeš žádné informace?

Přijde mi, jako by tě omezil poskytovatel připojení. Tedy ten, kdo opečovává druhý konec tvého síťového kabelu.

kontaktovat poskytovatel omezeni z poruseni podminek neplaceni zakazane veci atakdale

Pozastavení poskytovatelem, generováno přes ISPAdmin. Vím jak to obejít.

Jak?