Google Chrome - Rozšírenie ako má mozilla firefox

Zdravím, hľadám rozšírenie pre Google Chrome. Konkrétne by ma zaujímalo, či existuje nejaké rozšírenie pre Google Chrome, pomocou ktorého môžem robiť snímky obrazovky presne tak isto, ako je to u Mozilla Firefox. Resp. Mozilla Firefox už má v sebe zabudovaní ten svoj "Screenshoter". A hľadám práve taký istý "screenshoter" pre google chrome ako má aj mozilla firefox.

Odpovědi na otázku

A to je problém skočiť na internetový obchod chrome, zadať do vyhľadávania "screenshots extension" a stiahnuť si to a nainštalovať?

Ak by som tam našiel to, čo hľadám tak by som sem nepísal .

Veď som napísal, čo máš hľadať!

Tak znova, ak by som tam našiel to, čo hľadám, nepísal by som sem. Prosím, zamysli sa nad touto vetou.

Skôr TY sa zamysli. Návod, čo hľadať, si DOSTAL. Nik odtiaľ ti to HĽADAŤ NEBUDE!

Napísal si mi len návod, pretože si to pravdepodobne sám nevedel nájsť. Teda prepáč.. budem konkrétnejší. Si lenivý poslať link na stiahnutie pluginu, ktorý hľadám. A ten tvoj "návod" "Choď do obchodu a hľadaj" nie je žiadny návod . A nevyjadruj sa sem prosím, pokiaľ skutočne nemáš záujem pomôcť.

naco rozšírení?ja si klavesovou zkratkou win+shift+s označím na obrazovce co chci, pak to ctrl-v bud hodím do malovaní, wordu bo na net

chrome.google.com/webstore/detail/full-page-screen-capture/fdpohaocaechififmbbbbbknoalclaclalebochrome.google.com/webstore/detail/lightshot-screenshot-tool/mbniclmhobmnbdlbpiphghaielnnpgdp?hl=cs

Trváš výslovně na Google Chrome?Třeba Vivaldi postavený na jádru Chromium má rovnou dole na liště tlačítko na screenshot celé stránky nebo vlastního výběru. Opera snad taky...