» Poradna » Web a internet

Google Chrome - Problém

AhojMám problém s google chrome. Koupil jsme si nový počítač a nainstaloval si google chrome, přihlásil se svým g-mailem a vše šlapalo tak jak to má být. Ani né za týden mi to napsalo problém se synchronizací a přestal fungovat google překladač na překládání stránek, a nešlo se dostat na g-mail. vzhledem k tomu že nic nefungovalo tak jsem kliknul na VYPNOUT synchronizaci a tím pádem jsem se i odhlásil. Když jsem se chtěl přihlásit znovu tak se stalo to že sem se dostal do fáze kdy napíšete svůj g-mail a kliknete na další aby ste se dostali k heslu, ale když jsem klikl na další, nebo dal enter tak se nic nedělo, nic se nenačítalo, prostě jako kdybych nic nezmáčknul. Tak jsem skusil ten návod, který radí že mám odstranit uživatelskou složku v AppData a potom odinstaloval google chrome a po restartu smazal všechny související složky. Potom sem si stáhnul instaler a chtěl ho znovu nainstalovat ale vždy když jsem ho zapnul tak se začal připojovat na internet a nakonec to vždy hodilo chybu že se nemůže připojit na internet a že tomu asi brání firewall. tak jsem vypnul antivir i windows firewall a pořád to cházelo tu samou chybu. Nakonec se mi povedlo google chrome nainstalovat pomocí offline instaleru. Když jsem ho zapnul a chtěl se přihlásit přes g-mail tak zase ten samí problém jako na začátku, prostě jsem se nedostal dál než ke kolonce s g-mailem. Pro srandu jsem si zkusil stáhnou Mozilu Firefox, protože ta je kompaktibilní s g-mailem a světe div se ten samí problém s přihlášením jako v chromu. Také jsem projížděl nastavení chrome ale nic co by nějak souviselo s g-mailem jsem tam nenašel. Také jsem zkusil antivirový test ( ten nejdelší jak při zapnutém systému tak ten po restartu ) a ten mi tvrdí že soubor data_2 v C:\Users\stand\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cache je infikován virem a vyřešil to tak že ho uzavřel do truhly. Tak jsem tomu souboru zkusil udělit výjimku že to není vir a stejně to přihlášení ani google překladač na překládání stránek Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Jakým antivirakem jsi PC projel ??

Avast

Avadt strc do řiti mas v desitkach defender. Avast se tam nema co srat

Já nevím podle čeho se tahle složka pojmenuje jako uživatel mám jiné jméno

Uz jsi vymenil Avast za nastaveni Defenderu? A Defenderem nechal proverit to co jsi dosud nabizel Avastu? Nebo maš oba dva? Ja mel v desitkach AVG ( nebo jak se menuje) a delalo to neplechu

Tak sem to nakonec vyřešil obnovou systému a instalací všech aktualizací, protože sem zjistil že se jedna aktualizace nainstalovala špatně a to byl nejspíš zdroj všech problémů, po obnově se z počítače odinstaloval avast a zároveň zůstal odinstalovaný mcafee tak že teď už mám pouze ten windows defender a asi u toho zůstanu