» Poradna » Počítačové sítě

Google Chrome - nová karta - nastavení

Jde nějak nastavit (pomocí doplňku?), aby se v nové kartě rovnou otevřela určitá stránka a ne výběr nejnavštěvovanějších a nedávno zavřených stránek? Ď.

Odpovědi na otázku

Musíte tu sránku ukotvit .

klinkěte na miniaturu do horního levého rohu miniatury ,tam je v černém čtverečku malá ikonka kliněte na ni ,zobrazí se /necht na této stránce .
tímto spusobem opět kartu odblokujete.

jak navolit kartu najdu tam co neznam

Ale ukotvením dosáhnu jen toho, že mi stránka nezmizí ze seznamu a ne toho, aby se rovnou otevřela po otevření nové karty.

Nástroje -Obecná nastavení Prohlížeče -Možnosti spouštení -

Možná jsem se špatně vyjádřil, ale nejde mi o to, aby se otevřela konkrétní stránka při spuštění prohlížeče, ale při otevření nové karty.

to čo chceš ty je už z princípu pičovina! keď klikneš na plusko t.j. otvoríš novú kartu aká konkrétne stránka sa má otvoriť? pri ďalšej karte aká? prehliadače ešte nevedia čítať myšlienky! počkaj ešte pár storočí
pri otvorení novej karty sa načíta domovská stránka-fertig

Dobře, tak já to napíšu víc "blbuvzdorně"...
Jak zařídit, aby se vždy po kliknutí na "plusko" otevřela nová karta a v ní ROVNOU (ihned, bez dalšího klikání) živě.cz?

tak to stejný ti snad zajistí připnutí karty...

Při každým otevření nové karty se mi zobrazí stránka http://mystart.incredibar.com/ . Snažila jsem se to přenastavovat všude, ale pořád nic. Přitom, když otevřu nové okno, objeví se mi normálně úvodní google stránka.

já mám to samé a nevím jak se toho zbavit

Vyřešil již někdo problém s Novou kartou a adresou http://mystart.incredibar.com/ I po reinstalaci Chromu to při otevření nové karty zůstáva:(

Musíš smazat tu stránku v nastavení. NASTAVENÍ - PŘI SPUŠTĚNÍ: - - Otevřít konkrétní stránku nebo skupinu stránek. klikni na ,,skupina stránek,, a tam to odstraň popř. si tam zadej stránku, kterou chceš zobrazit při spuštění.

sokole mozilla to má vyřešené doplnkem, takže předběhla o pár storočí? o)))

To jak jsi mu ty odpověděl je naprosto dementní a je vidět, že jsi ho nepochopil. Nechapu jak tu mužeš dělat moderatora. Blbečku!

toto už nefunguje v nový verzi google chromu a nevím jak jinak to ukotvit prosím pomoc :)

To zrejme neni mozne, protoze by nastaveni pro otevreni nove stranky na nove karte kolidovalo s vychozim nastavenim prohlizece pri jeho spusteni a otevreni domovske stranky. Asi by muselo dojit k zasadnimu prepracovani celeho systemu menu. (bylo by tam jedno vetveni navic=zpomaleni). Je mozne, ze tohle umi jine prohlizece (IE, Opera), ktere maji funkce pro pokrocile uzivatele. Ten kdo preferuje jednoduchost a predevsim rychlost, voli Chrome. V kazdem pripade doporucuji obratit se primo na stranky Google a pokud bude tato funkce pozadovana, jsem si jist, ze na to Google zareaguje.

Na to stačí doinstalovat do chrome tenhle plugin:
https://chrome.google.com/extensions/detail/jbnkije...
a pak po instalaci staci ve sprave pluginu nastavit libovolne URL ktere se bude otevirat.

Díky toto je správně

tot je jediné správné řešení vy chytráci

DIKY!!!

Myslim ze toto by ti mohlo vyhovovat https://chrome.google.com/extensions/detail/jfkplah...

Jak se dá nastavit v Google Chrom, aby se výsledky vyhledávání neotevíraly v novém okně, aby se otevřely v okně, ve kterém vyhledávám?

Chrome jsem si nainstalovala před nedávnem, ale mám stejný problém. Při kliknutí na novou kartu se objeví přehled nejpoužívanějších stránek ... stejně jako Sodobar bych chtěla, aby naskakovala domovská stránka. V IE to je možné takto nastavit. Už to někdo vybádal? Díky.

Plugin opravdu funguje... doporucuji :)
https://chrome.google.com/extensions/detail/jbnkije...

Skvělé, tak po tomto jsem dlouho toužil, home i nová karta nastavená na google.cz a v nové kartě teď nemusím mačkat home.

Já bych zase potřeboval, aby mi tam zůstalo 8 stránek, které si tam přednastavím, nikoliv ty naposledy otevřené. Doteď jsem to tak měl, jenže se mi to z nějakého důvodu samo zrušilo a teď tam mám výběr 8 nejnavštěvovanějších. Rád bych to dostal do původního stavu. Nevíte, jak na to?

jde to jednoduše zadej do vyhledavacího pole, chrome://flags/ a pak vyhledej položkuAktivovat rozhraní Instant Extended API Mac, Windows, Chrome OS a je tam položka vychozí v rozbalovacím poli dej deaktivovat a restartuj prohlížeč a je vše jak to bylo v předchozí verzi. Užijte si to

Konečně rada, která funguje :)

Jsem staromódní a nesnáším změny, proto když dali na novou aktualizaci do nové karty google vyhledávač, strašně mě to naštvalo. Mám tedy otázku. Mužu se toho vyhledávače zbavit?Jestli ano tak jak? Děkuji.

Nova karta

seznam.cz

Proč se mi nová karta stále ztrácí?

dala sa mi iná karta a stale mi nechce dať tu predchadzajucu -_-

ne funguje google chrome

Filip

zobrazovat automaticky seznam.cz

Ano funguje, nainstalovat doplněk a OK.

Co to je nová karta. Jak ji nastavit

ffffffffffff

ja potrebujem novu kartu

Jak si vytvořit novou kartu?

Pokud chceš novou kartu podle svých představ, tak si na nějakém webhostingu (já to mám na (https://www.000webhost.com/) vytvoř svoji webovou stránku. Jak si ji vytvořit je na jinou dizkuzi. Do chrome přidej doplněk New Tab Redirect-https://chrome.google.com/webstore/detail/new-tab-r... a v jeho konfiguraci zadáš odkaz na webovou stránku, kterou jsi vytvořil. Při každém kliknutí se ti načte TVOJE webová stránka. Tento odkaz můžeš použít i jako domovskou stránku.

Nová karta

Mám dotaz. Jak přidat web na stránku nová karta.