» Poradna » Web a internet

Google Chrome - nelze načíst šifrované stránky

Zdravím, do dnešního dne fungovalo vše bez problémů, dneska z ničeho nic nelze načíst stránky v chromu, které jsou šifrované. V IE funguje bez problémů. V chromu fungují skoro všechny stránky v pořádku, ale jak se chci dostat do mailu, nebo na fb, tak mi to vyhodí hlášku - tato stránka není dostupná. Ještě včera fungovalo vše v pohodě. Nic nového jsem neinstaloval, nepřenastavoval. Zkoušel jsem chrome přeinstalovat - nepomohlo. Prosím o radu. Děkuji

Odpovědi na otázku

Chrome vypni, smaž svůj profil (složku User Data) ,zapni Chrome , profil se vytvoří nový , stránky pojedou ! Složka profilu je zde : C:\Users\uživatel\AppData\Local\Google\Chrome\User Data

nepomohlo

od vcera 21.2.2014 mam ten isty problem...neviem si s tym rady

Mám uplně stejný problém. Chrome nenačte šifrované stránky. V Exploreru vše bez problémů.

Problém vyřešen. Chyba byla v nastavení ESET Smart Security.Pokud ho používáte, v nastaveni firewallu si nastavte "Nepoužívat kontrolu protokolu SSL"(Rozšířené nastavení \ Web a mail \ Filtrování protokolů \ SSL)

by\l to ESET, potvora jeden....jen nechápu proč se to z ničeho nic takto událo. změnilo se něco v ESETu ?do 21.2. mi vše bez problémů šlo.