» Poradna » Počítačové sítě

Google change language (španělština)

Vubec nechápu proč mám tuhle stránku na GOOGLU španělsky. Všechno ostantí mám česky a nikde nejde nastavit jazyk.picture http://2i.cz/2i/i/517a5327/aa3530ddcb8... Prosím o radu, děkuju

Odpovědi na otázku

Ten obrázek sice nevidím, ale zkus na konec URL napsat ?hl=en (nebo &hl=en)Nebo se podívej do URL, jestli tam není něco jako .../es-ES/... Pokud jo, přepiš to na cz-CS nebo en-US

Ta stránka má jen českou, slovenskou a maďarskou jazykovou verzi. Použijte firefox, protože tipuji, že vám chrome z nějakého důvodu stránku překládá do španělštiny. Jinak je ta stránka tak primitivní, že není problém ji používat v jakémkoliv jazyce.