» Poradna » Web a internet

Google Blokuje vyhledávání

Zdravím,potřeboval bych poradit. Internet používám pořád stejně, ale najednou se mi Google rozhodl blokovat vše, co si chci vyhledat. Vždy mi to napíše: Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Zkuste prosím požadavek opakovat později. Důvod:Tato stránka se zobrazí, pokud Google automaticky zjistí, že z vaší počítačové sítě přicházejí požadavky, které se zdají být v rozporu se Smluvními podmínkami. Blokování ukončíme krátce poté, co tento provoz ustane.Tento nežádoucí provoz může způsobovat škodlivý software, plugin prohlížeče nebo skript určený k automatickému odesílání požadavků. Pokud používáte sdílené síťové připojení, požádejte o pomoc administrátora – příčinou může být jiný počítač se stejnou adresou IP. Další informaceNěkdy se vám tato stránka může zobrazit v případě, že požadavky odesíláte velmi rychle nebo používáte některé výrazy charakteristické pro roboty.Co bych měl dělat, abych se vyhnul tomuto neustálém blokování? Nic jsem poslední dobou ani neinstaloval... Budu rád za každou radu a pomoc.Děkuji!

Odpovědi na otázku

Máš tam nějakou breberku. Obnov systém ze zdravé zálohy. Protože najít škůdce (a hlavně odstranit škody co napáchal) se ti jen tak nepodaří. A pokud na to kašleš a zálohy si neděláš, čeká tě pracná a zdlouhavá reinstalace.

Tak už to jede v pohodě... Nevím co tomu bylo, 2 dny jsou s tím problémy a taď už bez problému. Každopádně díky za odpověď.

Budeš si muset nechat důkladně odvšivit počítač...

Nez se zacnes rejpat v PC co ti radi osatni a ktery muzes mit opravdu zableseny obrat se na sveho poskytovatele pripojeni, je-li to nejaky lokalni wifi poskytovatel, je dost dobre mozne ze provoz kuli kteremu se ti zobrazuje informace o blokovani, nejde z tveho PC

Presne tak, je pravdepodobne, ze mas zdielanu verejnu IP adresu s inymi "pouzivatelmi" a ten provoz pochadza z ich PC a nie z tvojho.Samozrejme odvsivit PC mozes skusit, nic to nestoji, ale mozna pricina moze byt aj v tom, co pise CalebCox.

Případně zkusit nabootovat live Linux z flashky. Jestli to bude dělat i tam, je chyba u někoho jiného.

Dobry napad.

Tak to mas blby.

Toto sa casto vypisuje v pripade pouzivania nejakej proxy. Chromak je tusim defaultne nastaveny na proxy. Bezne sa tato hlaska objavuje pri pristupe cez TOR.

tady trosku motas ruzne problemy dohromady. Chrome si v vychozim nastaveni prebira nastaveni IE, pokud tam proxy nastavena neni (u bezneho uzivatele doma k cemu). Pokud nejaky problem na PC je, tak ten ze nejaka havet zpusobuje excesivni komunikaci smerem k google serverum. Ale jak jsem jiz psal, taky nemusi, muze to byt jiny PC v siti poskytovatele ktera je na venek prezentovana pod jednou verejnou IP.