» Poradna » Mobily

Google assistant

Zdravím, potřeboval bych poradit se zprovozněním google asistenta. Nabízí mi možnost "Unlock more Assistant features", avšak když to chci odemknout, vyskočí mi, že mám zkontrolovat připojení a zkusit znovu. Připojení mám přitom v pohodě. Nevíte si s tím někdo rady?

Odpovědi na otázku

Google Assistant nepodporuje češtinu a takhle se to projevuje...Řešení: trpělivost (čekat, až Google tuhle funkci v CZ zpřístupní)

Problém je, že to není o tom kdy to Google pro češtinu zprovozní, ale jestli. Pokud teda nemá někdo s angličtinou problémy, tak bych radši mobil přepnul do angličtiny než čekat, jestli to Google konečně pro tu češtinu zprovozní.

To je zrejme funkcia, kedy hľadá zariadenia schopné využívať tieto funkcie, tzv. smart zariadenia typu Google home. Pokiaľ nemáš nič také, potom vyskakuje táto hláška.

Je třeba si přepnout jazyk androidu do angličtiny. Já mám Pixel 5 a nastavení je Systém - Jazyk a zadávání - Jazyk - na prvním místě musí být angličtina (já mám English - United States).
Po té jsou popisky Google Assistant v angličtině a odemknutí "Unlock more Assistant features" funguje.

A nevíš, proč jsem si to přečetl až teď? Měl jsem tam totiž i angličtinu, ale nebyla na prvním místě. Po odemknutí jsem to zase přehodil nazpět. Díky

Pořát mi to nejde nevím proč