» Poradna » Mobily

Google asistent offline

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli funguje Google asistent i offline a pokud ano prosím o návod jak ho nastavit offline. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nefunguje, všechny podobné služby fungují na serveru, takže musí být on-line

neni az tak uplne pravda. Zalezi jakeho asistenta mysli.. V telefonu bez internetu neudelas nic, ale myslim ze Google home (reprak) umi ovladat chytry zarizeni i bez internetu (zarovky atp.)

Tak to nevím. Moje světla, kameru a zásuvky určitě ne - napojují se přes Cloud API výrobce těch zařízení. Čili bez připojení jedině dojít k zařízení a zapnout ručně. (Xiaomi, Woox a Ezviz)

Vzhledem k tomu, že všechna ta zařízení se vzájemně spojují přes server, tak to moc fungovat nebude.