Google adwords - jak platit?

Potřebuji zprovoznit adwords.Mám kreditku visa electron, s tím asi nejde platit na internetu.Můžete mi někdo poradit, jak postupovat abych mohl platit?Díky

Odpovědi na otázku

visa je nanic... porid si mastercard

Dík, ale potřeboval bych trošku vyčerpávající odpověď.Od které banky je to lepší a tak podobně

Nepotřebuješ žádnou vyčerpávající odpověď, zkrátka si pořiď MasterCardod jakékoliv banky a vyfasuješ zvlášť číslo karty pro platby přes Net.Akorát musíš upozornit, že kartu budeš využívat na Netu.