» Poradna » Web a internet

Google ads VS google analytics

Ahoj,mám dotaz ohledně ads / analytics.Neustále po mě chtějí ID do webové stránky.Vytvořené pomocí sites.google, kde mohu zadat vždy jen jedno ID.Když vložím ads, vypne se analytics a opačně.Můj dotaz zní, proč mají dvě podobné služby?Kterou mám využívat? Jsem v tom zmatený.Děkuji za info.instalatérství www.hepodesign.cz

Odpovědi na otázku

Zkušenost s tím nemám, ale máš oboje na stejném google účtu?

Ano to mám.