» Poradna » Počítačové sítě

Google - podle času

dobrý den,

rad bych se zeptal, zda je možné hledat v googlu podle času. chtěl bych nepř. najít všechny články popř. zmínky o změně daně na tabákoviny mezi 2001 a 2003. pokud dam rozšiřené hledání v googlu, tak jedinou možností je "od kdy do teď" stylem "posledni mesic, posledni rok" apod. lze hledat i podle useku?
dekuju

Odpovědi na otázku

Sice me to nikdy nenapadlo, ale moznost omezit hledane vysledky podle data je a to parametrem daterange.

http://www.researchbuzz.org/wp/2007/05/google-makes-c... ...