» Poradna » Mobily

Google - Nelze ověřit telefonní číslo

Dobré dopoledne,mám tu takový problém. Na svůj účet Google jsem si přidal nové telefonní číslo. Google po mně požaduje to telefonní číslo ověřit a nejde mi to. Píše mi to: „Je nám líto, ale tento požadavek momentálně nemůžeme splnit. Zkuste to znovu později nebo použijte jiné telefonní číslo.“ Nevíte jak to vyřešit? Jestli to pomůže, tak telefonní číslo jsem na Googlu několikrát použil. Předem díky.

Odpovědi na otázku

A v akom tvare si ho Google predostrel?V "regionálnom" - teda podľa operátora? 0*********? V tom prípade overí len málokedy.Pre overovanie sa tel. číslo udáva v medzinárodnom formáte - pre CZ +420****** - kde tá +420 značí Česká republika a nahradzuje nulu od operátora (teda prvú číslicu tel. čísla).

Pokud nejde napsat + , tak se používá tvar 00420

Regionální (oblastní) formát čísla začínající 0....... se v ČR už několik let nepoužívá.

ty ses peknej jouda, kde komu rozdavat tel. cislo, vystav ho i sem, treba ti na nej nekdo udela inzerat na erotice sluzby SM