» Poradna » Programy

GOM Player

Zdravím, nechápu, čím to je, ale program na přehrávání videí GOM Player mi pouští zvuk jen do levého reproduktoru. V nastavení je ale zaškrtnuto u stran All. A v nastavení počítače také nevidím žádný problém. Program jsem i odinstaloval a po nějaké době zas instaloval zpět, ale výsledek pořád stejný. V jiných programech jako MP Player nebo Media Player žádný problém není a zvuk funguje v obou reproduktorech. Používal bych KM Player, ale poslední dobou se mi stává, že při přehrávání se mi dole zobrazuje zelený pruh, nejedná se ale o vadný monitor.

Odpovědi na otázku

GOMPlayer má support stránku i FAQ. http://player.gomlab.com/center.gom

...zkusils VLC player (všeobecně používaný) nebo MPC-HC ?

A nechápu, proč bych měl zkoušet takovej hnusnej program jako VLC. Sorry, ale fakt se mi ten program hnusí... Já navíc hledám řešení, ne útěk.

Pak nechapete (ke sve vlastni smule) metody, kterymi se resi technicke problemy. Jde o ten test, nejde o pouzivani jineho prehravace, nez na kterem jste buhvi proc zavisly. ;o)Jakym zpusobem vede zvuk do repraku? Analogem, digitalem, optikou?

Vždyť jsem psal, že v jiných programech tyto problémy nejsou. U GOM Player je problém se zvukem v pravém reproduktoru a u KM Player je problém se zelenou vodorovnou čarou dole. Pro upřesnění. :) Nechápu tedy, jaký by měl být problém v zapojení, když vůbec nikde s tím problém až na GOM Player nemám. Ale prozradím tedy, že reproduktory jsou propojeny 3,5 jackem.

KM Player mi přehrává normálně, Gom Player taky bez problémů i tebou nenáviděný a haněný super přehrávač VLC...... Takže chyba je mezi klávesnicí a židlí :(

Jenom na okraj - bez VLC playeru, a jeho možnosti streamování z linuxových satelitních přijímačů do PC, by jsme byli, jejich majitelé, dost v pytli. Umí dokonce kvantizaci 4:2:2, se kterou se sat boxy neporvou.

Kdybych uměl anglicky, tak sem nepíšu. Navíc čekám nějaké kvalitní rady přímo od vás a ne přepojení na jiný terminál :D.

Vaše vysokoblahorodí ráčí prominout, že jsem si dovolil něco doporučit.

translate.google.comK tomu neni treba umet anglicky.

Je tam celkem dost chyb a ztrácí se tam význam. Navíc pochybuji, že by mi přišla nějaká kvalitní rada a pokud ano, stejně tak by to zas přeložilo jejich odpověď mně do nesmyslů. Prostě pokud nevíte, tak sem nepište. Nikdo vás nenutí. Hledám rady zde, proto sem také píši.

A zlaté lejno by nechtělo vaše blahorodí ? Zase nějaký debílek :(

Poradna je dobrovolná a bezplatná, takže si očekávej co chceš a buď vůbec rád za ty rady, co jsi dostal.

Taky používám a někdy to zvuk nedávalo vůbec.Tak jsem vyzkoušelhttp://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/kodeky/ac3filter/a zatím je po problémech.Ale čert ví.

"..Používal bych KM Player, ale poslední dobou se mi stává, že při přehrávání se mi dole zobrazuje zelený pruh..".A co máš za verzi KMPlayeru ? Já používám z mého pohledu poslední jedlou verzi "KM Player 3.9.1.129 " bez otravných bannerů a podobných fičurek ......přehraje mi úplně všechno kromě kodeku H.265 - po instalaci v ENG je MENU následně kompletně plně v češtině .....velmi dobré zkušenosti mám i s verzí "KMPlayer_3.4.0.59" .to co je teď na STAHUJ.CZ ( KMPlayer 4.0.7.1) - s tím teda zkušenosti nemám - jiný přehrávač bych instaloval jedině v případě, že by KMPlayer zklamal- to se mi ještě nikdy nestalo na žádném PC či notebooku - třeba defaultní WMPlayer z Windows mi už připadá jako neznámé scifi .....