» Poradna » Ostatní

Goclever

Prosím Vás, mam tablet GOCLEVER T76GPSTV a po zapnutí obrazovka s logem a dost Prosím poraďte mi jestli to de nějak opravit díky moc

Odpovědi na otázku

Nevím sice, jak moje odpověď zmizela, ale napíšu to ještě jednou: vyhoď ten krám do popelnice a kup si něco pořádného...

To máš pravdu

Mam tensamy tablet funkcni zatim. Pred 2 roky jsem ho mel s podobnym problemem na reklamaci a vse vyresili prehranim novsiho sw.Resil bych hw navrat do tovarniho nastaveni. Jak tohle provedes najdes v navodu na tablet. Pokud se ti i tak nezapne servis.

Díky moc