» Poradna » Programy

Gmail

Ahoj Mám xiomi Redmi note 5 a nemůžu nikde nastavit upozornění na Gmail.Teda přesně není tam na výběr vybrat svoje upozornění.Nevite někdo náhodou.diky.

Odpovědi na otázku

Na ikoně Gmailu se neobjeví nic ? Já,když mám na Redmi 5 nový mail,nebo víc,tak u ikony je číslo.

Jo jo to tam je ale není nikde zvolit si svoje upozornění zvukové.

To asi možná dokáže nějaká doplňková appka. Ale já jsem u sebe rád,když mobil nevyluzuje žádné zbytečné zvuky.

No po takoví apce jsem se už díval ale zatím jsem žádnou nenašel.

předpokládám, že tím myslel jiný emailový klient, pokud přímo appka Gmail skutečně neumí zvukové notifikace.

Appka gmailu samozřejmě zvukové notifikace umí, on jen neumí najít, kde se to nastavuje :) Ale speciálně u Xiaomi (MIUI) je ještě potřeba dát pozor, aby byla povolena pro danou aplikaci notifikace i v systému a dokonce pravděpodobně teď od aktuální verze MIUI lze samostatně povolovat notifikace ikonou a zvuk. Jsem se hrozně divil, proč mi po nějaké aktualizaci přestaly fungovat zvuky upozornění u SMS aplikace, co používám (Textura), přitom obecně jsem měl notifikace povolené a v aplikaci nastaveno i zvukové upozornění, přesto telefon při příchodu SMS vytrvale mlčel :) Až po dlouhém pátrání jsem zjistil, že je třeba v nastavení oprávnění aplikací u Textry povolit zvlášť ještě zvuk notifikace.

To nastavení samozřejmě v appce gmailu je, jen musíš pořádně hledat. V appce najdi nastavení a pod ním klikneš na svůj google účet a pod tím najdeš nastavení upozornění.

Jo jasný to tam je.Mám vše povoleno ale není tam na výběr upozornění na výběr zvuků.Prosťe tam není výběr zvuků.

Nemáš pravdu, výběr zvuků tam samozřejmě je.

No tak mi porad jak si teda změním zvuk. Verze androidu 8.1.0. míui 10.2.1.

Všechno jsem už napsal výše. Jak nastavíš zvuk v aplikaci, i to jak ho povolíš v systému.

Jinak zvuk se mění v nastavení aplikace Gmail.