» Poradna » Web a internet

Gmail pozdě synchronizuje emaily ze seznamu

Ahoj, používám klasicky Google účet s emailem na Gmailu. S ním mám dále propojené dvě adresy ze Seznamu. Problém je ten že se Gmail se Seznamem synchronizuje dost pozdě (třeba i za hodinu po obdržení mailu) a ani při ručním refreshnutí mailů v Gmailu se mi očekávaný mail nezobrazí. Jakým způsobem můžu teda nastavit aby se příchozí maily stahovaly třeba každých několik minut nebo aby fungoval ruční refresh?

Odpovědi na otázku

Dobrý den, email od Seznamu bohužel většinou nenabízí synchronizaci ihned po doručení emailu. Můžete ovšem zkusit "prozkoumat" nastavení v propojení u gmailu.

To se bohužel nastavit nijak nedá. Servery gmailu kontrolují propojené schránky jiných poskytovatelů právě zhruba 1x za hodinu.