» Poradna » Ostatní

Gmail (offline)

Mám Gmail účet a nainstaloval jsem si načítání pošty v režimu offline,
mám prohlížeč Google chrome. Pošta se mi, ale v režimu offline, tj,
když nejsem připojen k internetu nenačte, stránka zůstane bílá a
objeví se mi hlášky o opětovném načtení, ale nic nepomáhá, už jsem i
odinstaloval a znovu nainstaloval celý webový prohlížeč chrome, znovu
všechno přeinstaloval i s povolení gears, ale nic nefunguje. poraďte
prosím co s tím.
Děkuji.

Odpovědi na otázku

Bouki:A čo také,si predstavuješ pod pojmom,,režim offline,,naš milí Kefalín.

Vyhlíží poštovní holuby - pořád neletí a neletí, asi mlha či co.

Offline, je funkce prohližeče, bez připojení k internetu moudrá sovo.

Bouki :A to znamená?

V tomto pripade je to funkce gmailu.

To je teda pěkné, že je to funkce Gmailu a co s tím teda můžu dělat?, krom toho, že bych si mohl dat nohu za krk.

Co s tim muzes delat? Treba se nevyjadrovat k vecem, ktere neznas?

Právě proto, že ty věci neznám, tak se na ně ptám?, k tomu účelu snad má tahle diskuze sloužit, jestli je to jinak,rád bych se to dozvěděl?

A co melo znamenat tohle?
"Offline, je funkce prohližeče, bez připojení k internetu moudrá sovo."

Uznávám, že tomu nerozumím, rád se nechám poučit od tebe jehoVisto, no, tak me pouč, co to je Offline?

Veď je to jednoduché ako facka: režim offline znamená prácu bez aktívneho pripojenia k sieti - v tomto prípade, stiahneš poštu k sebe, dáš offline a odpojíš sa od siete (gmailu), ale stiahnutú poštu si veselo u seba prezeráš. Takto ti neodchádzajú a neprichádzajú dáta od gmailu (vhodné pre tých, ktorým počítajú každý prenesený bit.).

Vidím, že vůbec nevíš, co znamená v Gmailu offline, jsi úplně vedle kamaráde, zařiď si tam účet, prohlídni si ho a potom dělej chytrého

Musis nainstalovat google gears. Pak se ti bude ukladat posta na tvuj hdd.

Zkousel jsi i jine prohlizece?

Přístup v režimu offline nefunguje. Co se stalo?

Zpřístupnění účtu v režimu offline:

Ujistěte se, že je povoleno nastavení režimu offline. Klikněte na možnost Nastavení a vyberte kartu Offline. Pokud je tlačítko Deaktivovat zašedlé, klikněte na tlačítko Aktivovat.
Zkuste stránku aktualizovat. Pokud to nepomůže, zkuste restartovat prohlížeč.
Deaktivujte veškerá rozšíření prohlížeče. Tato rozšíření mohou být někdy v rozporu s technologií Gears.
Pokud žádná z výše uvedených možností nepomůže, zkuste smazat databázi technologie Gears. Specifický adresář pro svůj prohlížeč najdete na adrese http://code.google.com/support/bin/answer.py...
Pokud ani to nepomůže, zkuste odinstalovat a znovu nainstalovat Gears. Upozorňujeme, že tímto budou vymazána veškerá data, která jste již stáhli.

To všechno jsem již udělal, ale nic nepomáhá, pošta se s režimu offline stále nenačítá, teď už snad zbývá jen rozmlátit počítač a číst knížky.

Ještě jedna zajímavá věc. Mám ještě jedem, starý účet vytvořený v Gmailu a u toho offline funguje, u nově vytvořeného ne, je možné, že google dělá rozdíly mezi jednotlivými účty? Ať koukám, jak koukám, jsem z toho jelen!

Ach ty trubko! Najskôr musíš v režime online tú poštu K SEBE dostať (prijať) a po nastavení offline (si už predsa od gmailu odpojený) tú predtým prijatú poštu čítaš. Veď rozmýšľaj logicky - offline znamená nepripojený a tak potom nemôže sťahovať poštu. A pokiaľ si to nepochopil, nájdi si na Google pojmy on-line a off-line a pochopíš.

A doplním príkladom pre menej chápavých: žiarovka svieti, keď je vypínač zapnutý (online), nesvieti, keď je vypnutý (offline). Gmail pošle poštu k tebe, keď si pripojený k nemu (online), nepošle, keď nie si k internetu pripojený (offline).

a ještě něco, než budeš někoho nazývat trubkou, tak se nejdříve přesvěč, jestli nejsi sám pořádně velká trouba

V tom prípade si ty maxi lesný roh.

Radím ti dobře, než začneš někoho o něčem poučovat, pořádně se s tím seznam offline na Gmailu není to samé jako poštovní klient OK? Zřiď si účet na Gmailu, prostuduj si ho, běž si dát studenou sprchu a pak zase něco napiš, těším se na to!