» Poradna » Mobily

Gmail - veškerá doručena pošta

Ahoj, na Xiaomi telefonu používám Gmail pro můj Gmail email účet. Do Gmailu jsem si přidal další účet (seznam) - ale nemohu přijít na to, jak nastavit defaultní otevírání v app Gmail ve složce Veškerá doručena pošta? Někdo nějaký tip?Diky

Odpovědi na otázku

Nikdo neřešil?

řešil, ale nevyřešil, nakonec jsem skončil u toho, že používám aplikaci gmail pro účet gmail a vestavěný klient pro tiscali, mám LG

Já si na app gmail nezvyknul nikdy, používám TypeApp a jsem maximálně spokojen. Umí víc účtů, nastavení mraky...