» Poradna » Mobily

Gmail - upozorneni na novy mail

Zdar, mam novy phone ( honor 7A ) a gmail ma neupozorni na novy mail, skusil som odhlasit a prihlasit, nic. Ked ho otvorim na sekundu tam skoci neco ,,nepodarilo se necist bla bla,, a ze sync je vypnuty ( pouzivam usporny rezim baterii ) jinak fb, sms nebo mail Seznamu nornalne v liste upozorni na spravu/mail , co s tym? Dik

Odpovědi na otázku

Tak logicky, když je vypnutá synchronizace, tak to nemůže fungovat. A ty úsporné režimy Huawei jsou příliš agresivní, blokují věci na pozadí. Doporučuji nepoužíváte.

No ja ju vzdy povolim ale ked gmail otvorim je vypnuta, skusim najst nejaku vynimku u toho usporneho rezimu

... chce to jen umět nastavit, toť vše.

Jj, souhlasím. Ale je fakt, že pro úplného laika to Huawei překombinoval a u Xiaomi je to to samé. Méně zkušený uživatel se snadno dostane do stavu, že mu prostě z některých aplikací notifikace nevyskakují. Pro zkušeného uživatele je to výhoda, dá se vhodným nastavením dosáhnout znatelně delší výdrže, ale pro nezkušeného uživatele to může být solidní past

... s tímto plně souhlasím. Každý uživatel by si měl MT vybírat nejen podle ceny a parametrů, ale také podle přívětivosti a jednoduchosti uživatelského nastavení - na což mnoho lidí nemyslí a pak nadávají na to, co neumí nastavit nebo čemu nerozumí.

Huawei / Honor - android 9... systém - aplikace - gmail - podrobnosti o spotřebě energie - spouštění aplikací - spravovat ručně (nastavit dle požadavků)... systém - baterie - spouštění aplikací - gmail - ze spravovat automaticky přepnout na spravovat ručně (nastavit dle požadavků)Takhle jde nastavit jakákoliv aplikace aby se automaticky neukončovala. Dále se koukni na:... systém - uživatelské účty - googlezda máš nastavenou synchronizaci. Při vypnutí ji posuvníkem zapni.