» Poradna » Ostatní

Gmail - přeposlání či kopie mailu - problém

Dobrý den, můžete mi někdo prosím poradit, jak vyřešit problém s Gmailem. Pokud se rozhodnu přeposlat cca rok starou odeslanou poštu, při vložení např. linku či při ,,odentrování,, v přeposílaném mailu se mi úplně rozhodí text, řádky (větší písmo, mezi větami řádky navíc atd...). To samé se děje i pokud odeslaný email zkopíruji a vložím do nového emailu. Můžete mi poradit, co s tím ?Předem děkuji.Magda

Odpovědi na otázku

Vyzkoušej v jakém stavu přijde když ji přepošleš sama sobě, třeba i na jinou adresu ( gmail, seznam, centrum, volný atd)

pozn. V androidu mi uvedené udělá každá zpráva i čerstvá. Divil jsem se co se odeslalo za zkomoleninu. Při přeposlání si zprávy je vždy vše ok.

Děkuji, bohužel i když pošlu na jiný email, dorazí email stejně "rozhozený"

nemohu přeposílat maily ze seznamu na gmail.!!!

Dělá to i v jiném internetovém prohlížeči?

Bohužel, Chrom ani Explorer na to nemají vliv. Děkuji za pomoc

Něco o špatném textu v odkazu, ale jde o outlok, ( neznám)https://pc.poradna.net/questions/935703-neciteln...