» Poradna » Web a internet

Gmail - odeslaná pošta

Jde prosím nějak na gmailu nastavit skrytí záložky odeslaná pošta? Díky

Odpovědi na otázku

Dost o tom pochybuji, protože to je jedna z hlavních složek, kterou nikdo (snad kromě tebe) skrýt nepotřebuje a naopak do ní potřebuje mít přístup.

Děkuji za reakci. Vlastně by mi stačilo, kdyby šlo smazat mejl z odeslané pošty. Ale když se mi mejly sdružují do vláken - smažu to i v primární poště. Nejde to nějak vyřešit? Děkuji.

Jde to. Jen to nesmíš smazat jako celé vlákno, ale jen jako jeden konkrétní mail:https://ctrlv.cz/shots/2018/08/09/g8U5.png

Dobry den kde najdu jak hromadne smazat mejly Dekuji

zaškrtni si volby "store send messages on the server",keď si to zmažeš v pc,tak kopia zostane k dispozícii na serveri gmailu a keď ju budeš niekedy potrebovať vidieť znovu,alebo keď použiješ zložku "Všetky správy".....