» Poradna » Web a internet

Gmail - filtr - přidat více email. adres

zdravím,lze přidat víc adres do filtru? (FROM:)googlil jsem, někdo radil oddělit adresy "or", zkoušel jsem oddělit adresy středníkem, čárkou, nic. Poradíte? Díky.

Odpovědi na otázku

from:(frantisek.prdelka@seznam.cz || slepici.prdelka@seznam.cz)

ó díky! funguje, sice proběhlo upozornění, že to může hledat blbě, ale funguje.

A ještě, taky mi nefunguje nahrazování znaku, něco jako *@seznam.cz (tzn. všechny adresy od seznam.cz). Díky ještě jedou.

Tak to by mělo být bez toho nahrazovacího znaku.from:(@seznam.cz)Tj vše od seznamu.

taky funkční, díky moc!! taková blbost ....