» Poradna » Programy

GIPM- zkoušky ECDL

Dobrý den, příští týden píši zkoušky z ECDL z M9 (práce v GIMP). Chci Vás poprosit o pomoc. V zadání je otázka : "Na výběr aplikujte filtr zvlnění s velkou velikostí a s mírou 120." Tento filtr mám aplikovat na text. Bohužel jednoduše nevím, jak to mám udělat. Filtr "vlnění" u kterého jsme si myslela, že by se měl použít nemá v nabídce nastavení určení velikosti a míry. Vím, je to hloupí dotaz, ale už si s tím nevím rady Děkuji za pomoc :)

Odpovědi na otázku

Snímky aplikace by nebyly? Jaká verze GIMPu a pro jaký os? Brali jste to v nějakém kurzu v podobném příkladu?

mrknul jsem na to (GIMP 2.8.16) a filtry co se týkaj vln a vlnění tam maj v nastavení akorát vlnovou délku, někdy frekvenci nebo amplitudu.Takže buď jde o to text rozvlnit jiným filtrem nebo jde o nějakou hodně starou verzi GIMPu, kde se to možná jmenovalo jinak...Taky by mohlo jít o filtr, co se musí doinstalovat, ale to by mělo být v zadání...

uf nastavenie zvlnenia slov gimp 2.4to bude teoreticke alebo prakticke?

islo v gimp 2.4