» Poradna » Web a internet

Gigacomputer - opravny danovy doklad ?

Dobry den, potreboval bych poradit, nedavno jsem si objednal pocitac od firmy Gigacomputer, ale rozhodl jsem se odstoupit od smlouvy do 14 dni, pocitac jsem jim poslal zpet i s vytisklou zadosti od odstoupeni. Za par dni mi ale poslali email, kde je nejaky Dobropis - Opravny danovy doklad. Chcou abych ho vytiskl, podepsal a poslal zpet, jinak pry nemuzou poslat penize. Ja samozrejme vubec netusim, co to je. Mam jim to poslat ? Neni to nejaky osmel ? Jsem vdecny za kazdou radu, dekuji

Odpovědi na otázku

Podepiš to a pošli jim to zpátky.

je to ok, potřebují od tebe potvrzení, že přijímáš ty peníze zpětpodepiš a pošli

Dekuji moc :)

to samé požaduje i czc, je to v pořádkudobropis firmy potřebují do svého účetnictví, faktura a dobropis jsou dvě strany téže mince

Opravný daňový doklad je dobropis a je to běžný postup při odstoupení, chybné objednávce, apod. Co musí obsahovat najdeš v §45 ZDPH. Originál si samozřejmě schováš.

vsem diky :)