Gigabyte P965 DS4 rev.1

Nema nahodou nekdo zkusenost s pripojenim SATA disku (3) a SATA DVDRW k radicum SATA na teto desce, ze by mu vsechno chodilo jak ma?

Odpovědi na otázku

Všichni.

Připojení u téhle desky se nijak neliší.

Já připojuji SATA disky a mechaniky tak, že prostě vemu SATA kabel a jeden konec strčím do mechaniky (disku) a druhý konec strčím do základní desky. Jen nevím, jaká je správná posloupnost, jestli se má kabel dřív vrazit do desky nebo do mechaniky?

Nie je ziaden dovod preco by tam 3x SATA disky nesli, intel chipsety nezvyknu mat so sata problem, a P965 ma urcite SATA2 takze nema preco nastavat nejaky problem.
Mal by si radsej upresnit ze aky mas vlastne problem.

vypalaovacka se na raid radici neda provozovat jen ten hardisk jinak nebyl problem mam doma zalozni pc s nisi verzi teto desky gigabyte p965 ds3.

Co mas na mysli tim raid radicem. Ten Gigabyte SATA II radic pripojenej pres PCI-E sbernici?