» Poradna » Mobily

Gigabyte gx2 baterie glh-h05

Ahoj,prosím, neví někdo kde se dá sehnat baterie do mobilu gigabyte gx2? Její označení je glh-h05.Stará dosloužila.Díky...

Odpovědi na otázku

Doporučuji si příště vybrat renomovaného výrobce.Výrobcem telefonů GSmart je firma GBC: GIGA-BYTE Communications Inc. Servisní centrum pro ČR:VSP DATA a.s. Adresa: Sevice Park, Průmyslová 1181, Sezimovo Ústí II, 391 02Telefon: + 420 381 489 801Web: www.vspdata.comProvozní doba: 7:00 - 16:00 Pondělí - Pátek

S VSP DATA jsme to práve řešili, oni reklamaci baterky uznali, ale jelikož není skladem u dodavatele, tak nezbývá nic jiného než asi pořídit nový telefon ...

Zkus napsat sem. Mohli by vědět nebo i leccos umí:www.batteryupgrade.cznebowww.aku-shop.czRusko :)http://naviglon.ru/product_info.php

Děkuji, zkusím se zeptat.