Gigabyte gtx 970 g1 overclocking

Mám problém ohladne taktovania spomínanej grafickej karty.Používam program Afterburner od MSI.Maximálne stabilné nastavenie je:core: +20mhzmemory: +300mhzpower limit: +12Spravil som menší research a našiel som veľa návodov ako si pretaktovať svoje gpu. V priemere si ludia pridávali:core: +150mhzmemory: +500mhzpower limit: +12Svoje nastavenia som testoval na prídavnom programe ´´Kobrustor´´.Ak by som nastavil také vysoké čísla ako som pred chvílou spomínal, tak dostanem blackscreen (čo sa dá čakať).Je tam taktiež možnosť zvýšenia core voltage, ale pred skúšaním som sa radšej obrátil na vás. Driver mám najnovší.Vopred ďakujem za rady.

Odpovědi na otázku

Taktování je o hledání maximálních hodnot, při kterých to běží stabilně. Nikdo ti nepoví, kolik přesně máš přidat. To samé platí i pro napětí.

A viděl jsi to "přidání v reálu" nemyslím na videu? A je to zcela shodná karta? Stejné chlazení, co deska také shodná? Já ti to klidně přeji a sám přiznám, že tohle už jsem opustil, rozhodně pár % výkonnější kartu nedá a tuto místo 2 roky budeš mít 3/4 než ti umře.