Gigabyte GA-K8NE rev 1.x + Sempron64 3100+ & Cool'n'Quiet

Mám desku GA-K8NE rev 1.x osazenou procesorem Sempron64 3100+.V této konfiguraci by to mělo umět Cool'n'Quiet. Bohužel tomu tak není.Mám nainstalovány poslední drivery pro CPU od AMD, povoleno nastavení v BIOSu a ve WinXP přepnuto schéma napájení na "minimální spotřeba".  Po restartu však při nabíhání WinXP vytuhnou.Má někdo podobný problém? Dokážete poradit? Dík.

Odpovědi na otázku

A podporuje vůbec tato deska CnQ?? Já mám dojem,že nikoliv

Mrkl jsem na stránky AMD a od Gygabyte mi to nabídlo pouze dvě desky s CnQ, ale tato mezi nimi nebyla.